Aktualności

Nowy rok szkolny!

06.09.2021 – Przed nami i Wami.

Podobnie jak w poprzednich latach, będziemy starać się aby zapewnić Wam najwyższy poziom  nauczania,  doskonałą  komunikację z nami i to z czego również słyniemy – elastyczność, dzięki której udaje się nam wspólnie połączyć  często niepasujące do siebie plany zajęć.

Przypominamy, iż oprócz tak popularnych języków jak: angielski, niemiecki, czy hiszpański, w Fonetyce nauczamy również języka włoskiego, francuskiego, rosyjskiego, hebrajskiego i koreańskiego.

Nabór trwa, ilość miejsc ograniczona.

 Życzymy sukcesów w nauce.

Szkoła Języków Obcych  FONETYKA

Nasi klienci są bardzo ważni!

06.10.2020 – Jak bardzo?

Tak bardzo, że postanowiliśmy uruchomić dla nich nieodpłatne wsparcie informatyczne!

Dla wszystkich klientów Szkoły Języków Obcych Fonetyka w Grodzisku Mazowieckim, którzy potrzebują fachowej pomocy w uruchomieniu i konfiguracji platformy do nauki on-line, udostępniamy FONETYKA IT HELPDESK. Mamy nadzieję, że oferowane przez nas rozwiązanie będzie dla Państwa pomocne i uprzyjemni Państwu współpracę z nami.

Wszystkie szczegóły znajdziecie Państwo na naszej stronie w zakładce IT Helpdesk.

Egzaminy maturalne z języków obcych

05.10.2020 – Warto to wiedzieć.

Od przyszłego roku mają obowiązywać nowe wzory egzaminów maturalnych dla języków obcych. Do tego roku obowiązywały egzaminy według formuły z 2015r. Obecnie Centralna Komisja Egzaminacyjna informuje nas, że nowa strona z arkuszami egzaminów maturalnych w formule 2023 jest w budowie.

Dla osób poszukujących wzorów arkuszy egzaminów maturalnych dla języków obcych z poprzednich lat podajemy link do strony Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, aby ułatwić im poszukiwania. Znajdują się tam wzory arkuszy z okresu 2015-2020 z takich języków nowożytnych jak: język kaszubski, język łemkowski, język litewski, język ukraiński, język białoruski, język angielski, język niemiecki, język rosyjski, język francuski, język hiszpański, język włoski.

Centralna Komisja Egzaminacyjna – arkusze maturalne w formule 2015

EGZAMIN DLA ÓSMOKLASISTÓW

16.09.2020 – Już za rok!

Jakie języki można wybrać w czasie egzaminu 8-smoklasisty?

Dotychczas najczęściej wybieranym językiem był język angielski, zdecydowało się na niego 95,7 procent egzaminowanych. Na drugim miejscu znalazł się język niemiecki i wybrało ten język obcy 3,8 procent uczniów ósmych klas szkół podstawowych. Pozostałe języki obce jakie można było wybrać podczas egzaminu ósmoklasisty to: hiszpański, francuski, włoski oraz rosyjski.  Tą opcję, łącznie wybrało zaledwie 0,5 procenta uczestników egzaminów.

Jeśli ktoś chciałby zapoznać się z arkuszami egzaminacyjnymi, egzaminów dla ósmoklasistów, aby lepiej przygotować swoje pociechy do przyszłorocznego testu, gorąco zachęcamy zrobić to już teraz.

Pod tym linkiem znajdują się oficjalne arkusze egzaminacyjne :

https://cke.gov.pl/egzamin-osmoklasisty/arkusze

Egzamin ósmoklasisty z języków obcych: angielski,niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, rosyjski.

NOWOŚĆ W FONETYCE – ZAJĘCIA HYBRYDOWE

07.09.2020 – Czy w domu, czy w szkole, ale zawsze razem!

Z myślą o możliwych utrudnieniach związanych z dynamicznie zmieniającą się sytuacją sanitarną, jak również z powodu misyjnego podnoszenia standardów w naszej szkole językowej, uruchamiamy nauczanie hybrydowe.

Od teraz, dzięki zajęciom prowadzonym stacjonarnie w naszej nowej, multimedialnej sali do nauczania hybrydowego, słuchacze pozostający w domu będą mogli dołączać do słuchaczy znajdujących się w szkole i wspólnie uczestniczyć w nauce. Za sprawą wdrożonych profesjonalnych rozwiązań audio-wizualnych, wszyscy swobodnie będą mogli rozmawiać ze sobą, widząc się nawzajem.

Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które lubią uczyć się języków obcych i konwersować w niewielkich grupach, ale z jakiegoś powodu mają trudności z dojazdem do naszej szkoły.

Zajęcia hybrydowe w szkole języków obcych w Grodzisku Mazowieckim.

ZAPISY NA KURSY JĘZYKOWE W TOKU 🙂

01.09.2020 – Wrzesień to miesiąc gorączkowych poszukiwań i wyborów.

Kto, gdzie, jak i kiedy?

Osoby poszukujące odpowiedzi na te, czy inne pytania dotyczące nauki języków obcych takich jak: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, rosyjski, włoski, koreański, hebrajski, polski, mogą je znaleźć w Fonetyce Szkole Języków Obcych. Wiele języków, wiele możliwości, różne formy nauczania i różnorodne grupy. Lektorzy wyspecjalizowani w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych. Zadzwońcie, odwiedźcie nas! (kontakt)

Ocean mozliwości - Fonetyka Szkoła Jezyków Obcych

W WAKACJE NAUCZAMY!

14.06.2020 – Mamy dobrą w wiadomość- zostajemy dla Was!

Wakacyjne nauczanie dopasowujemy do Waszych potrzeb. Chcecie sobie coś przypomnieć, utrwalić, poćwiczyć konwersację przed ważnym spotkaniem? A może zwyczajnie pouczyć się na wakacyjnym luzie? Jeśli chcecie się uczyć a Wasi koledzy czy koleżanki z grupy językowej, chcą mieć wakacje, nie przejmujcie się. Powiedzcie nam o tym a przygotujemy indywidualne rozwiązania dla Was. Możliwości jest wiele. Zgłoście chęć nauki języka obcego w wakacje, a my zajmiemy się resztą. Tradycyjnie zapraszamy na : angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, rosyjski, koreański, hebrajski i oczywiście polski dla cudzoziemców. Telefon ten sam 🙂  517 630 176

ŚWIĘTA WIELKANOCNE

01.04.2020 – To święta odradzającej się nadziei

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim, zdrowia, pogody ducha i siły, która oddali chwile zwątpienia. Aby uczcić atmosferę tych świąt i dać odpór smutkowi i panującemu lękowi przed niepewnym dniem jutrzejszym Fonetyka Szkoła Języków Obcych przygotowała bajeczne życzenia dla wszystkich. Nieważne kim jesteście i co robicie, gdziekolwiek się znajdujecie – Bądźcie niezłomni i pełni właściwych refleksji, aby móc troszczyć się o siebie, swoich bliskich i świat, na którym żyjecie.

NAUCZANIE ZDALNE

18.03.2020 – Zmieniamy się dla Was!

Uczymy zdalnie języków obcych – Fonetyka.

Fonetyka Szkoła Języków Obcych oferuje naukę języków obcych również zdalnie za pośrednictwem popularnego i sprawdzonego narzędzia telekonferencyjnego.
Dostęp do zajęć w nowej formuje daje wiele nowych możliwości. Udział w zajęciach z języka obcego w Fonetyce, bez odchodzenia od biurka w pracy teraz jest możliwy. W sytuacjach kiedy nie możemy dojechać na zajęcia stacjonarne, istnieje możliwość udziału w nich z domu. Wszyscy mieszkający daleko od siedziby naszej szkoły, ale mimo wszystko zainteresowani zdobywaniem wiedzy w oparciu o doświadczenie naszych lektorów, teraz mogą zostać słuchaczami na naszych kursach językowych. Kursy językowe dostępne metodą zdalną to: angielski on-line, niemiecki on-line, hiszpański on-line, francuski on-line, rosyjski on-line, włoski on-line, koreański on-line.

Osoby zainteresowane taką formą nauki prosimy o kontakt fonetyka@fonetyka.info


Zajęcia ON-LINE

15.03.2020 – Testy programu do prowadzenia lekcji on-line za nami!

Jeśli szukacie możliwości nauki języków obcych, z możliwością zajęć on-line, to zapraszamy do nas! Fonetyka Szkoła Języków Obcych organizuje zajęcia, w których wszyscy albo część słuchaczy z grupy może uczestniczyć w zajęciach, nie wychodząc z domu czy pracy.

Wystarczy posiadać komputer (laptop) lub tablet wyposażone w kamery lub z kamerą dodatkową oraz słuchawki z mikrofonem i zgłosić się do nas.Za pośrednictwem wideokonferencji można brać udział w zajęciach indywidualnych i grupowych.Z uwagi na komfort pracy w grupach, przyjmujemy założenie, iż grupy nie będą większa niż 6 osób.

Osoby zainteresowane taką formą nauki prosimy o kontakt fonetyka@fonetyka.info

Lekcje języka niemieckiego, angielskiego on-line, bez wychodzenia z domu.
Lekcje on-line języka niemieckiego – Fonetyka Szkoła Języków Obcych

Nabór do grup początkujących języka włoskiego

02.02.2020 – Dla dzieci, młodzieży i dorosłych!

Rozpoczynamy nowy nabór do grup początkujących języka włoskiego . Zajęcia mogą wystartować już po feriach. Język włoski, to również wspaniała kuchnia a także kultura i sztuka. To idealny moment aby poznać ten język, przed wakacyjnymi przygodami. Zajęcia odbywają się w Grodzisku Mazowieckim przy ul. 11 Listopada 28, I piętro.

Razem możemy więcej!

Potrzebna pomoc dla Martusi. Bez operacji Martusię czeka straszny los… Niedowład rąk i nóg, a potem paraliż i inwalidztwo. Wegetacja do końca jej dni…


Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

20.12.2019 – Szkoła Języków Obcych Fonetyka życzy zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia 🙂

Nowa grupa języka francuskiego

25.11.2019 – Startuje nabór do nowej grupy języka francuskiego. Jeśli ktoś chciałby uczyć się francuskiego w Grodzisku Mazowieckim, to serdecznie zapraszamy. Więcej informacji pod nr. 517 630 176

język francuski - Grodzisk Mazowiecki,
szkoła językowa Fonetyka.

Dwie osoby na francuski

09.10.2019 – Początkująca, młodzieżowa grupa języka francuskiego, poszukuje dwóch brakujących osób, do nauki języka francuskiego.
Więcej informacji pod telefonem: 517 630 176.

Fonetyka szkoła języków obcych w Grodzisku Mazowieckim, zaprasza na lekcje języka francuskiego. Dzieci, młodzież i dorosłych.

Jedna osoba na hebrajski

08.10.2019 – Zostało jeszcze jedno wolne miejsce w początkującej grupie języka hebrajskiego. Osobę zainteresowaną prosimy o kontakt tel 517 630 176

Nauka języka hebrajskiego w Grodzisku Mazowieckim