Testy poziomujące

Uczyłeś się już kiedyś języka w innej szkole językowej a chciałbyś rozpocząć naukę w Szkole Języków Obcych Fonetyka, lecz nie wiesz ile zapamiętałeś i na jakim obecnie jesteś poziomie?

Chciałbyś by ktoś pomógł ocenić Twoje umiejętności językowe i doradził Ci, od którego poziomu wznowić swoją naukę języka obcego ?

Nie jesteś jeszcze zdecydowany na  rozpoczęcie nauki i obawiasz się, że taka weryfikacja Twojej wiedzy  w naszej szkole, będzie zbędnym wydatkiem ?

Nie przejmuj się!  W Fonetyce wszystkim chętnym sprawdzenia poziomu swojej znajomości języka obcego, udostępniamy nieodpłatnie TESTY POZIOMUJĄCE.

Wystarczy, że napiszesz do nas maila o poniższej treści:

Proszę o przesłanie mi hasła do testu poziomującego z języka ………………………..( który język), dla…………………( dzieci, młodzieży, dorosłych). Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie informacji drogą mailową”

Otrzymasz od nas HASŁO, dzięki któremu będziesz mógł  pobrać z naszej strony test w formacie PDF. Po rozwiązaniu prześlij test do nas w celu sprawdzenia. Wynik prześlemy Ci w odpowiedzi na maila. To również nic nie kosztuje.