IT Helpdesk

Fonetyka IT helpdesk to usługa przeznaczona dla klientów, Szkoły Języków Obcych Fonetyka, którzy chcąc korzystać z rozwiązań nauczania zdalnego lub hybrydowego lecz nie są w stanie samodzielnie skonfigurować i uruchomić programu do zdalnego nauczania na swoich komputerach.

Pomoc w rozwiązaniu problemów świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach zajęć w Szkole Języków Obcych Fonetyka.

Zgłoszeń mogą dokonywać tylko klienci Szkoły Języków Obcych Fonetyka.

Aby zgłoszenie zostało przyjęte należy je przesłać za pośrednictwem SMS na nr tel. (+48) 502 638 124. Umieszczając w treści SMS’a: imię, nazwisko, godzinę i dzień lekcji oraz język, którego Państwo się uczą. ( W sprawach pilnych prosimy dzwonić. )

Nasz konsultant oddzwoni aby wesprzeć Państwa w rozwiązaniu problemu z dostępem do naszej platformy nauczania on-line.

Pomoc od naszych ekspertów IT można uzyskać w czasie konsultacji telefonicznej lub za pośrednictwem programu umożliwiającego zdalną pomoc i konfigurację Państwa urządzeń przez naszych ekspertów. W przypadku drugiego rozwiązania, nasz konsultant poprosi Państwa o zainstalowanie programu umożliwiającego konsultantowi połączenie z pulpitem Państwa komputera. Dostęp do pliku instalacyjnego programu można uzyskać klikając na poniższy obrazek i podając hasło podane przez naszego konsultanta.

Kliknij ten obrazek aby przejść do strony pobierania zabezpieczonej hasłem..